Hangulatos étterem és kávéház Budapesten. Aki a kinti teraszon foglal helyet csodás kilátása lesz a Dunára. Az ételek és italok nagyon finomak. Mindezek mellé nagyon jó kiszolgálás jár.
Még nem értékeltük
Írj nekünk ha úgy érzed érdemes ellátogatnunk ide és kíváncsi vagy véleményünkre!
Élménytérkép olvasói
Google
Tripadvisor
Még nem érkezett látogatói hozzászólás.
Értékelés időpontja: 4 éve
Remek adottságokkal és szép multtal rendelkező hely. Az étlap elég szűk, de az ételek finomak voltak. Egyedül a teaválasztékkal voltam elégedetlen.A pincérek rutinosak, figyelmesek, a maguk módján egészen kedvesek. Nem ugranak át tűzkarikán, dolgoznak. Ennyi.
Értékelés időpontja: 9 hónapja
Kávéztunk és koktélt ittunk. A Negroni koktél pazar volt. A kávé is nagyon finom volt, ahogy mindig is szokott lenni. Nem először jártunk itt. Nagyon szeretjük, mert hangulatos hely, kifogástalan a minőség, a felszolgálók pedig úriemberek. Nagyon igényes hely! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Értékelés időpontja: 5 éve
Nagyon szép helyen található, amúgy semmi különös. Ha egy gyönyörű helyen szeretnél beszélgetni vagy egy italt elfogyasztani, akkor ez kiválóan alkalmas erre. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető.
Értékelés időpontja: egy éve
Kedves kiszolgálás és finom ételek párosítva egy tökéletes kilátással. Aki már unja a pesti helyeket érdemes ide betérnie.
Értékelés időpontja: 5 éve
Szívből ajánljuk ezt a csodás helyet! :) Mindennel teljesen meg voltunk elégedve!! :) Udvarias kiszolgálás,finom nagy adag ételek, gyönyörű kilátással! Mi nem is értjük azokat akik negatívan értékeltek a helyet.. Imádtunk itt lenni,és biztosan jövünk még! Mindent köszönünk!🙂
Ahogy közeledik a 2025-ös nyár, a Balaton újra életre kel, és várja azokat, akik felejthetetlen élményekre vágynak. De miért válaszd pont ezt a magyar tengerpartot idén? Mert a Balaton már nemcsak a lángos, a hűsítő fröccs és a romantikus naplementék otthona – 2025-ben valóságos élményparadicsommá vált, ahol minden korosztály talál valami különlegeset.
2025-ben a magyar nyaralók újra felfedezik hazájuk természeti szépségeit és kulturális kincseit, miközben a korábbi évek tendenciái alapján egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek a fenntarthatóságra, a pihenésre és az aktív kikapcsolódásra. Íme néhány olyan helyszín, amely különösen kedvelt lesz a hazai utazók körében.
Sokat hallotunk már Zsámbékról, de nem tekintettük még meg. Kétség nem fér hozzá, hogy Zsámbék csodálatos és egy tökéletes helyszín akár egy egésznapos kirándulásra is!
Nagyvázsony településén a leghíresebb látnivaló a Kinizsi-vár, azonban ezen kívül még sok mással is találkozhatunk. Köztük a Szent Ilona templommal, amely a 18. században épült.
A Balaton térsége rengeteg programot ad a hidegebb hónapokban is. Fonyódtól például alig 40 percre található a Kis-Balatonnál a Kápolnapusztai Bivalyrezervátum. Miért érdemes ide ellátogatni? Mert Magyarország legnagyobb látogatható bivalycsordája, piknikezőhely, kiállítás, mesélő sétaút, és kilátó is található itt.
Élménytérkép olvasói
Google
Tripadvisor
Remek adottságokkal és szép multtal rendelkező hely. Az étlap elég szűk, de az ételek finomak voltak. Egyedül a teaválasztékkal voltam elégedetlen.A pincérek rutinosak, figyelmesek, a maguk módján egészen kedvesek. Nem ugranak át tűzkarikán, dolgoznak. Ennyi.
Kávéztunk és koktélt ittunk. A Negroni koktél pazar volt. A kávé is nagyon finom volt, ahogy mindig is szokott lenni. Nem először jártunk itt. Nagyon szeretjük, mert hangulatos hely, kifogástalan a minőség, a felszolgálók pedig úriemberek. Nagyon igényes hely! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Nagyon szép helyen található, amúgy semmi különös. Ha egy gyönyörű helyen szeretnél beszélgetni vagy egy italt elfogyasztani, akkor ez kiválóan alkalmas erre. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető.
Kedves kiszolgálás és finom ételek párosítva egy tökéletes kilátással. Aki már unja a pesti helyeket érdemes ide betérnie.
Szívből ajánljuk ezt a csodás helyet! :) Mindennel teljesen meg voltunk elégedve!! :) Udvarias kiszolgálás,finom nagy adag ételek, gyönyörű kilátással! Mi nem is értjük azokat akik negatívan értékeltek a helyet.. Imádtunk itt lenni,és biztosan jövünk még! Mindent köszönünk!🙂